Kraj Vysočina - logo

Samospráva

Komise sociální a pro oblast protidrogové politiky

Koordinátor: Lenka Matysová

Příjmení Jméno Titul Telefon Mobil E-mail www Strana
Běhunek Petr 737 768 950 petr.behunek@nipi.cz ČSSD
Bohuslavová Marie 721 490 244 bohuslavova.m@seznam.cz ČSSD
Hormandl Jiří 603 515 252 hormandl@ddprosecposna.cz ODS
Hrůza Miloš 602 482 229 hruza.m@kr-vysocina.cz ANO
Kocián Bohuslav 603 863 364 bohuslav24@seznam.cz ANO
Kotting Petr 733 379 192 kotting@seznam.cz ANO
Krčál Petr ČSSD
Krejzlová Pavla 737 310 513 pavlakrejzlova@seznam.cz KDU-ČSL
Kučerová Pavla 606 468 838 kucerova.p@kr-vysocina.cz ČSSD
Marková Zdeňka 739 023 899 markowa@centrum.cz SPV
Mokrý Milan 736 473 158 m.mokry-mgr@seznam.cz SPO/SPD
Oulehla Drahoslav 606 133 223 oulehla.d@kr-vysocina.cz KSČM
Schrek Vítězslav 736 523 653 schrek@domovvelkemezirici.cz ODS
Tourek Jan 777 567 022 tourek@svetlans.cz KDU-ČSL
Vejvoda Kamil 608 171 241 vejvoda.k@kr-vysocina.cz KSČM
Počet členů komise: 15
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava © 2020 webmaster@kr-vysocina.cz