Kraj Vysočina - logo

Samospráva

Komise pro životní prostředí

Koordinátor: Lenka Matysová

Příjmení Jméno Titul Telefon Mobil E-mail www Strana
Brychta Milan 739 669 118 milan.brychta@khsjih.cz ČSSD
Herbrych Josef 603 866 910 herbrych.j@kr-vysocina.cz KDU-ČSL
Hodáčová Hana 606 112 494 trojakova.h@email.cz KSČM
Kalina Jaromír Ing. 739 507 118 kalina.jaromir@kr-vysocina.cz KDU-ČSL
Koncz Atila 775 446 252 atila.koncz@seznam.cz ODS
Kučera František 602 339 448 kucera.f@mupe.cz ČSSD
Malina Martin 604 908 860 starosta.sl@centrum.cz SPV
Malinský Karel 731 405 316 karelmalinsky@seznam.cz ANO
Myslivec Josef 737 876 983 josef.myslivec@seznam.cz ČSSD
Nikl Bohumír 602 493 451 nikl.b@zdirec.cz SPV
Pilková Mária 776 722 654 maria.pilkova@seznam.cz SPO/SPD
Ryšavý Zdeněk 724 287 708 rysavy@ou.okrisky.cz ČSSD
Řezníčková Ludmila Mgr. 731 153 324 reznickova.l@kr-vysocina.cz ANO
Vichrová Lucie Ing. 739 522 250 vichrova.l@kr-vysocina.cz ANO
Zimmermann Jan 776 856 424 zimmermannj@unet.cz KSČM
Počet členů komise: 15
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava © 2020 webmaster@kr-vysocina.cz