Kraj Vysočina - logo

Samospráva

Jméno Titul E-mail Telefon Mobil WWW Strana
Bárta Petr Barta.P@kr-vysocina.cz 602 120 993   ODS + STO
Bártová Martina Mgr. Bartova.M@kr-vysocina.cz 775 725 655   ODS + STO
Běhounek Jiří MUDr. Behounek.J@kr-vysocina.cz 602 481 434   ČSSD
Břížďala Jan RNDr. Brizdala.J@kr-vysocina.cz 564 602 148 737 209 799   Piráti
Černý Radek MUDr. Cerny.R@kr-vysocina.cz 724 008 216   ODS + STO
Decroix Eva Mgr. MBA Decroix.E@kr-vysocina.cz 608 500 682   ODS + STO
Dudíková Marie Mgr. Dudikova.M@kr-vysocina.cz 737 781 419   KDU-ČSL
Dvořák Karel Dvorak.K@kr-vysocina.cz 603 779 446   KSČM
Fabeš Roman Mgr. Fabes.R@kr-vysocina.cz 564 602 124 725 101 002   STAN + SNK ED
Faltus Zdeněk MUDr. Faltus.Z@kr-vysocina.cz 608 866 217   ANO
Fialová Jana Ing., MBA Fialova.J@kr-vysocina.cz 732 553 693   ČSSD
Franěk Pavel Mgr. Franek.P@kr-vysocina.cz 724 294 140   ANO
Hajnová Hana Mgr. Hajnova.H@kr-vysocina.cz 564 602 139 734 690 048   Piráti
Houška Miroslav Ing. Houska.M@kr-vysocina.cz 564 602 126 602 739 759   KDU-ČSL
Hrůza Miloš Hruza.M@kr-vysocina.cz 602 482 229   ANO
Hyský Martin Ing. Bc. Hysky.M@kr-vysocina.cz 564 602 307 739 587 663   ČSSD
Janoušek Karel Mgr. Janousek.K@kr-vysocina.cz 564 602 135 777 688 843   ODS + STO
Janoušek Pavel Ing. Janousek.Pavel@kr-vysocina.cz 605 749 927   KDU-ČSL
Kaňkovský Vít MUDr. Kankovsky.V@kr-vysocina.cz   KDU-ČSL
Klement Josef Ing. Klement.J@kr-vysocina.cz 778 538 312   KDU-ČSL
Knežik Pavel Knezik.P@kr-vysocina.cz 776 353 007   Piráti
Kobrlová Bohumila Mgr. et Mgr. Kobrlova.B@kr-vysocina.cz 604 433 413   ANO
Koubová Karolína MgA. Koubova.K@kr-vysocina.cz   STAN + SNK ED
Kukla Martin Ing. Kukla.M@kr-vysocina.cz 724 975 825   ANO
Lednická Blanka Bc. Lednicka.B@kr-vysocina.cz 777 411 494   Piráti
Malý Vladimír Maly.V@kr-vysocina.cz 734 369 877   ČSSD
Mrkos Martin Ing. ACCA Mrkos.M@kr-vysocina.cz 739 477 703   STAN + SNK ED
Nevoral Marek Nevoral.M@kr-vysocina.cz 739 289 775   KSČM
Nováková Eva Bc. Novakova.E@kr-vysocina.cz 775 666 988   Piráti
Novotný Vladimír Ing. Novotny.V@kr-vysocina.cz 564 602 144 731 546 469   ČSSD
Pacal Pavel Mgr. Pacal.P@kr-vysocina.cz 724 383 681   STAN + SNK ED
Pašek Roman Pasek.R@kr-vysocina.cz 734 507 329   Piráti
Pokorný Jiří Ing. Pokorny.Jiri@kr-vysocina.cz 602 406 664   ANO
Schrek Vítězslav Mgr. MBA Schrek.V@kr-vysocina.cz 564 602 140 736 523 653   ODS + STO
Slávka Vladimír Ing. Slavka.V@kr-vysocina.cz 702 096 603   ANO
Smažil František Ing. Smazil.F@kr-vysocina.cz 776 333 439   ANO
Škaryd Tomáš Ing. Skaryd.T@kr-vysocina.cz 602 580 951   ČSSD
Tourek Jan Mgr. Tourek.J@kr-vysocina.cz 564 602 137 777 567 022   KDU-ČSL
Tůma Zdeněk Ing. Tuma.Z@kr-vysocina.cz 731 612 182   STAN + SNK ED
Vlček Lukáš Ing. Vlcek.L@kr-vysocina.cz 564 602 147 777 334 124   STAN + SNK ED
Vopěnka Otto Ing. Vopenka.O@kr-vysocina.cz 777 313 313   ANO
Vystrčil Miloš RNDr. Vystrcil.M@kr-vysocina.cz 606 767 544   ODS + STO
Wiche Jiří Ing. Wiche.J@kr-vysocina.cz   Piráti
Zahradníček Josef Zahradnicek.J@kr-vysocina.cz 602 753 160   KSČM
Zlesák Radek Ing. Zlesak.R@kr-vysocina.cz 723 929 870   ANO
Jméno Titul E-mail Telefon Mobil WWW Strana
Břížďala Jan RNDr. Brizdala.J@kr-vysocina.cz 564 602 148 737 209 799   Piráti
Fabeš Roman Mgr. Fabes.R@kr-vysocina.cz 564 602 124 725 101 002   STAN + SNK ED
Hajnová Hana Mgr. Hajnova.H@kr-vysocina.cz 564 602 139 734 690 048   Piráti
Houška Miroslav Ing. Houska.M@kr-vysocina.cz 564 602 126 602 739 759   KDU-ČSL
Janoušek Karel Mgr. Janousek.K@kr-vysocina.cz 564 602 135 777 688 843   ODS + STO
Novotný Vladimír Ing. Novotny.V@kr-vysocina.cz 564 602 144 731 546 469   ČSSD
Schrek Vítězslav Mgr. MBA Schrek.V@kr-vysocina.cz 564 602 140 736 523 653   ODS + STO
Tourek Jan Mgr. Tourek.J@kr-vysocina.cz 564 602 137 777 567 022   KDU-ČSL
Vlček Lukáš Ing. Vlcek.L@kr-vysocina.cz 564 602 147 777 334 124   STAN + SNK ED

Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava © 2021 webmaster@kr-vysocina.cz